تعمیر در محل در تمامی نقاط تهران | استفاده از قطعات اورجینال زیمنس با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه تهران

نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران

نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران

مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

نمایندگی زیمنس تهران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس در تهران و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع ماشین لباسشویی زیمنس، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران

چرا نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران، تعمیرکاران نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

کلیه هزینه‌هایی که به سرویس کار پرداخت می‌ نمایید، تحت نظارت نمایندگی بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت در تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

ضمانت اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب ماشین لباسشویی شما می‌ شوند، اصل می باشند. نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران

سایر مزایای نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران

مرحله اول تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

مرحله دوم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس از جمله نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

مزیت های خدمات تعمیرات نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران

1. تخصص فنی:

نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران با داشتن تخصص فنی و آشنایی با تجهیزات این شرکت، قادر به ارائه خدمات با کیفیت و حرفه‌ای به مشتریان می‌باشد. نمایندگی دارای تیم فنی متخصص و مجرب است که می‌تواند برای مشکلات پیچیده هم راهکار ارائه دهد.

2. تجربه و سابقه بالای نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران:

تجربه ی کارشناسان نمایندگی یا تعمیرکارهای مجاز، در انجام تعمیرات حرفه ای اهمیت بالایی دارد. نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران بیش از 20 سال است که در زمینه ی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس فعالیت دارد. و تمامی کارشناسان تیم فنی این نمایندگی دارای حداقل تجربه ی 5 ساله در تعمیرات این دستگاه ها هستند.

3. استفاده از تجهیزات تست:

ما از تجهیزات تست و اندازه‌گیری حرفه‌ای برای تشخیص و رفع مشکلات استفاده می کنیم، که این موضوع به دقت و کارایی تعمیرات کمک می‌کند. 

4. سرعت بالای خدمات:

تیم پشتیبانی ما، به درخواست‌ها و نیازهای مشتریان به‌صورت سریع و موثر پاسخ می‌دهد. ما برای مشتریان خود این امکان را فراهم کردیم که در کمترین زمان ممکن بتوانند از خدمات تعمیرات بهره مند شوند.

5. استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران:

این نمایندگی از قطعات اصلی و معتبر زیمنس برای تعمیرات استفاده می‌کند، که این موضوع به افزایش عمر مفید و بهره‌وری تجهیزات کمک می‌کند.

6. پشتیبانی در 7 روز هفته:

ارائه پشتیبانی در تمام روزهای هفته به مشتریان اطمینان می‌دهد که در هر زمانی که نیاز به تعمیرات دارند، می‌توانند با نمایندگی تماس بگیرند.  

7. گستردگی خدمات:

نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران، خدماتی مثل سرویس دوره ای و تعمیرات تخصصی را برای انواع ماشین لباسشویی زیمنس ارائه می دهد.

8. تعهد به حفظ رضایت مشتریان در نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران:

ما همواره به حفظ رضایت مشتریان متعهدیم. حتی بعد از انجام تعمیرات، تیم پشتیبانی با شما تماس می گیرند و از عملکرد صحیح دستگاه شما مطمئن می شوند.

اهمیت نمایندگی خدمات پس از فروش زیمنس

تعمیرات اصولی ماشین لباسشویی، نقش مهمی در حفظ کارایی و افزایش طول عمر دستگاه شما دارد. بنابراین انتخاب نمایندگی معتبر برای انجام تعمیرات، اهمیت بسیار زیادی دارد.

نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران متعهد است که از متخصص ترین تکنسین ها و تجهیزات پیشرفته برای تعمیر دستگاه شما استفاده می کند. همچنین به دلیل بالاترین کیفیت تعمیرات، تمامی قطعات و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان ما دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشد.

اهمیت تعمیر به موقع ماشین لباسشویی توسط نمایندگی زیمنس تهران

1. حفظ عمر مفید:

تعمیر به موقع ماشین لباسشویی توسط نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران کمک می‌کند تا عمر مفید تجهیزات حفظ شود. همچنین این اقدام باعث افزایش دوام و کارایی ماشین لباسشویی می‌ شود.

2. کاهش هزینه ها:

عدم رسیدگی به مشکلات دستگاه منجر به گسترش آن ها می شود. بنابراین تعمیرات به موقع می تواند از افزایش هزینه ها جلوگیری کند.

3. کاهش زمان تعمیرات:

تعمیر مشکلات جزئی، زمان کمی هم نیاز دارد. اما در صورتی که این مشکلات پیچیده و گسترده شوند، عملا زمان زیادی لازم است تا تعمیرات انجام شود و شما در این مدت زمان نمی توانید از دستگاه خود استفاده کنید.

4. حفظ ایمنی:

در صورتی که در زمان درست به مشکلات ماشین لباسشویی رسیدگی نشود، می تواند خطرآفرین باشد. بنابراین گاهی تعمیرات به موقع تبدیل به یک موضوع حیاتی می شود.

5 ایراد رایج در تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس

1. روشن نشدن ماشین لباسشویی زیمنس:

 • دوشاخه و سیم دستگاه را بررسی کنید و مطمئن شوید مشکلی ندارند.
 • مطمئن شوید درب دستگاه به درستی بسته می شود.
 • خرابی قطعاتی مثل موتور، برد یا حسگر آب هم میتواند منجر به روشن نشدن ماشین لباسشویی شود. در این حالت بهتر است با تعمیرکاران نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران تماس بگیرید.

2. عدم چرخش دیگ:

 • حجم لباس را در ماشین لباسشویی کم کنید و لباس های خیلی سنگین را جدا کنید.
 • مطمئن شوید ماشین لباسشویی زیمنس تراز است و لرزش و جابه جایی ندارد.
 • مطمئن شوید دستگاه می تواند به خوبی آب را تخلیه کند.
 • خرابی قطعاتی مثل موتور یا تسمه هم می تواند منجر به نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی شود.

3. نشت آب:

 • در ابتدا مطمئن شوید که درب دستگاه به خوبی بسته می شود و قفل آن مشکلی ندارد.
 • شلنگ خروجی آب را بررسی کنید و مطمئن شوید دچار پارگی یا نشتی نباشد.
 • فیلترهای دستگاه را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید.
 • از تعمیرکار حرفه ای بخواهید سلامت شیربرقی و پمپ آب را بررسی کند.

4. صداهای غیرعادی:

 • حجم مناسبی از لباس را انتخاب کنید. زیاد یا کم بودن لباس ها می تواند منجر به صداهای غیرعادی موقع شست و شو شود.
 • خرابی قطعاتی مثل فنرهای نگهدارنده، بلبرینگ و یا پمپ تخلیه می تواند باعث بروز صداهای غیرعادی شود که نیاز به بررسی و تعمیرات تخصصی دارد.

5. خشک نکردن لباس ها:

هر یک از موارد زیر می تواند علت خشک نشدن لباس ها در ماشین لباسشویی زیمنس باشد:

 • انتخاب برنامه هایی که لباس ها را کامل خشک نمی کنند.
 • خرابی پمپ تخلیه
 • کثیفی و انسداد فیلترها
 • پارگی یا آسیب شلنگ تخلیه
 • خرابی موتور یا برد دستگاه

ارورهای ماشین لباسشویی زیمنس و نحوه رفع آن ها

1. ارور F01:

این ارور زمانی ظاهر می شود که درب دستگاه به درستی بسته نمی شود. برای رفع آن مطمئن شوید درب به خوبی بسته شده و قفل آن مشکلی ندارد.

2. ارور F02:

این ارور زمانی ظاهر می شود که آب به خوبی وارد دستگاه نمی شود و دستگاه قادر به آبگیری نیست. در این حالت فشار آب ساختمان را بررسی کنید و در مرحله بعدی شلنگ ورودی آب و شیربرقی را بررسی کنید.

ارور F03:

اگر ماشین لباسشویی نتواند آب را تخلیه کند، این ارور نشان داده می شود. برای بررسی و تعمیر این مشکل بهتر است با نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس در تهران تماس بگیرید.

4. ارور F04:

این ارور زمانی ظاهر می شود که دستگاه نشتی آب داشته باشد. در این حالت باید قطعاتی مثل درب دستگاه، شلنگ تخلیه، اتصالات ورودی آب و پمپ تخلیه بررسی شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]