تعمیر در محل در تمامی نقاط تهران | استفاده از قطعات اورجینال زیمنس با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه تهران

نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران

نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران

مرکز تخصصی تعمیر کولرگازی زیمنس

نمایندگی زیمنس تهران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی زیمنس در تهران و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع کولرگازی زیمنس، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران

چرا نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر کولرگازی زیمنس آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران، تعمیرکاران نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

کلیه هزینه‌هایی که به سرویس کار پرداخت می‌ نمایید، تحت نظارت نمایندگی بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت در تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

ضمانت اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب کولرگازی شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران

سایر مزایای نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر کولرگازی زیمنس

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران

مرحله اول تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

مرحله دوم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات کولرگازی زیمنس ازجمله نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

مزیت های خدمات تعمیرات نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران

1. تخصص فنی:

نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران با داشتن تخصص فنی و آشنایی با تجهیزات این شرکت، قادر به ارائه خدمات با کیفیت و حرفه‌ای به مشتریان می‌باشد. نمایندگی دارای تیم فنی متخصص و مجرب است که می‌تواند برای مشکلات پیچیده هم راهکار ارائه دهد.

2. تجربه و سابقه بالای نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران:

تجربه ی کارشناسان نمایندگی یا تعمیرکارهای مجاز، در انجام تعمیرات حرفه ای اهمیت بالایی دارد. نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران بیش از 20 سال است که در زمینه ی تعمیرات کولرگازی زیمنس فعالیت دارد. و تمامی کارشناسان تیم فنی این نمایندگی دارای حداقل تجربه ی 5 ساله در تعمیرات این دستگاه ها هستند.

3. استفاده از تجهیزات تست:

ما از تجهیزات تست و اندازه‌گیری حرفه‌ای برای تشخیص و رفع مشکلات استفاده می کنیم، که این موضوع به دقت و کارایی تعمیرات کمک می‌کند. 

4. سرعت بالای خدمات:

تیم پشتیبانی ما، به درخواست‌ها و نیازهای مشتریان به‌صورت سریع و موثر پاسخ می‌دهد. ما برای مشتریان خود این امکان را فراهم کردیم که در کمترین زمان ممکن بتوانند از خدمات تعمیرات بهره مند شوند.

5. استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران:

این نمایندگی از قطعات اصلی و معتبر زیمنس برای تعمیرات استفاده می‌کند، که این موضوع به افزایش عمر مفید و بهره‌وری تجهیزات کمک می‌کند.

6. پشتیبانی در 7 روز هفته:

ارائه پشتیبانی در تمام روزهای هفته به مشتریان اطمینان می‌دهد که در هر زمانی که نیاز به تعمیرات دارند، می‌توانند با نمایندگی تماس بگیرند.  

7. گستردگی خدمات:

نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران، خدماتی مثل سرویس دوره ای و تعمیرات تخصصی را برای انواع کولرگازی زیمنس ارائه می دهد.

8. تعهد به حفظ رضایت مشتریان در نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران:

ما همواره به حفظ رضایت مشتریان متعهدیم. حتی بعد از انجام تعمیرات، تیم پشتیبانی با شما تماس می گیرند و از عملکرد صحیح دستگاه شما مطمئن می شوند.

اهمیت نمایندگی خدمات پس از فروش زیمنس

تعمیرات اصولی کولرگازی، نقش مهمی در حفظ کارایی و افزایش طول عمر دستگاه شما دارد. بنابراین انتخاب نمایندگی معتبر برای انجام تعمیرات، اهمیت بسیار زیادی دارد.

نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران متعهد است که از متخصص ترین تکنسین ها و تجهیزات پیشرفته برای تعمیر دستگاه شما استفاده می کند. همچنین به دلیل بالاترین کیفیت تعمیرات، تمامی قطعات و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان ما دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشد.

اهمیت تعمیر به موقع کولرگازی توسط نمایندگی زیمنس تهران

1. حفظ عمر مفید:

تعمیر به موقع کولرگازی توسط نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران کمک می‌کند تا عمر مفید تجهیزات حفظ شود. همچنین این اقدام باعث افزایش دوام و کارایی کولرگازی می‌ شود.

2. کاهش هزینه ها:

عدم رسیدگی به مشکلات دستگاه منجر به گسترش آن ها می شود. بنابراین تعمیرات به موقع می تواند از افزایش هزینه ها جلوگیری کند.

3. کاهش زمان تعمیرات:

تعمیر مشکلات جزئی، زمان کمی هم نیاز دارد. اما در صورتی که این مشکلات پیچیده و گسترده شوند، عملا زمان زیادی لازم است تا تعمیرات انجام شود و شما در این مدت زمان نمی توانید از دستگاه خود استفاده کنید.

4. حفظ ایمنی:

در صورتی که در زمان درست به مشکلات کولرگازی رسیدگی نشود، می تواند خطرآفرین باشد. بنابراین گاهی تعمیرات به موقع تبدیل به یک موضوع حیاتی می شود.

5 ایراد رایج در تعمیر کولرگازی زیمنس

1. روشن نشدن کولرگازی زیمنس:

 • ابتدا اطمینان حاصل کنید که کولر گازی به منبع برق متصل شده باشد.
 • خرابی در ترموستات می‌تواند باعث عدم روشن شدن کولر گازی شود. اطمینان حاصل کنید که ترموستات به درستی تنظیم شده باشد.
 • برخی از کولرهای گازی دارای کلیدهای ایمنی هستند که در صورت وجود مشکلات یا خطرات ایمنی، کولر را خاموش می‌کنند.
 • سنسورهای مختلف در کولرگازی، وظیفه ی نظارت بر وضعیت دستگاه را دارند. اگر یکی از سنسورها خراب یا معیوب باشد، ممکن است کولر گازی روشن نشود.
 • ممکن است به دلیل کمبود گاز، کولر به صورت خودکار روشن نشود.

2. خنک نکردن محیط:

 • کمبود گاز، می تواند باعث کاهش کارایی کولرگازی شود. اطمینان حاصل کنید که میزان گاز در داخل دستگاه به‌طور صحیح تنظیم شده باشد و در صورت لزوم، اقدام به شارژ گاز کنید.
 • فیلترهای هوا ممکن است کثیف شده باشند و باعث کاهش جریان هوا و عملکرد کولر می‌شود.
 • وجود انسداد در لوله‌ها یا شلنگ‌های کولر گازی ممکن است باعث کاهش جریان گاز شده و موجب عدم خنک کردن محیط شود.
 • خرابی قطعاتی مثل کمپرسور یا برد دستگاه هم می تواند منجر به کاهش کارایی کولرگازی شود. که در این صورت بهتر است از کارشناسان نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران کمک بگیرید.

3. نشت گاز:

اگر حجم گاز مرتب کم می شود یا بوی غیرطبیعی احساس می کنید، حتما دستگاه را خاموش کنید و با تعمیرکار تماس بگیرید. عموما این نشتی می تواند به دلیل خرابی اتصالات و نصب نادرست باشد.   

4. نشت آب:

عدم نصب صحیح، شکسته شدن پمپ کندانسور، یخ زدگی کویل اواپراتور و شکاف صفحه ی تخلیه می تواند منجر به نشت آب از کولرگازی زیمنس شود.

5. صدای غیرعادی:

 • این نوع صدا ممکن است به دلیل انسداد در فن یا لوله‌ها باشد. احتمالاً جریان هوا توسط موانع مسدود شده است.
 • این صدا ممکن است ناشی از خرابی قطعات فنی داخلی مثل بلبرینگ‌های فن یا موتور باشد. در صورت صدای بیش از کارشناسان نمایندگی کولرگازی زیمنس در تهران کمک بگیرید.
 • این نوع صدا ممکن است به دلیل وجود خرابی کمپرسور یا موتور باشد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]