تعمیر در محل در تمامی نقاط تهران | استفاده از قطعات اورجینال زیمنس با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه تهران

نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران

نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران

مرکز تخصصی تعمیر پکیج دیواری زیمنس

نمایندگی زیمنس تهران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات پکیج دیواری زیمنس در تهران و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع پکیج دیواری زیمنس، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران

چرا نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر پکیج دیواری زیمنس آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران، تعمیرکاران نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

کلیه هزینه‌هایی که به سرویس کار پرداخت می‌ نمایید، تحت نظارت نمایندگی بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت در تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

ضمانت اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب پکیج دیواری شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران

سایر مزایای نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر پکیج دیواری زیمنس

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران

مرحله اول تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

مرحله دوم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات پکیج دیواری زیمنس از جمله نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

مزیت های خدمات تعمیرات نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران

1. تخصص فنی:

نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران با داشتن تخصص فنی و آشنایی با تجهیزات این شرکت، قادر به ارائه خدمات با کیفیت و حرفه‌ای به مشتریان می‌باشد. نمایندگی دارای تیم فنی متخصص و مجرب است که می‌تواند برای مشکلات پیچیده هم راهکار ارائه دهد.

2. تجربه و سابقه بالای نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران:

تجربه ی کارشناسان نمایندگی یا تعمیرکارهای مجاز، در انجام تعمیرات حرفه ای اهمیت بالایی دارد. نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران بیش از 20 سال است که در زمینه ی تعمیرات پکیج دیواری زیمنس فعالیت دارد. و تمامی کارشناسان تیم فنی این نمایندگی دارای حداقل تجربه ی 5 ساله در تعمیرات این دستگاه ها هستند.

3. استفاده از تجهیزات تست:

ما از تجهیزات تست و اندازه‌گیری حرفه‌ای برای تشخیص و رفع مشکلات استفاده می کنیم، که این موضوع به دقت و کارایی تعمیرات کمک می‌کند. 

4. سرعت بالای خدمات:

تیم پشتیبانی ما، به درخواست‌ها و نیازهای مشتریان به‌صورت سریع و موثر پاسخ می‌دهد. ما برای مشتریان خود این امکان را فراهم کردیم که در کمترین زمان ممکن بتوانند از خدمات تعمیرات بهره مند شوند.

5. استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران:

این نمایندگی از قطعات اصلی و معتبر زیمنس برای تعمیرات استفاده می‌کند، که این موضوع به افزایش عمر مفید و بهره‌وری تجهیزات کمک می‌کند.

6. پشتیبانی در 7 روز هفته:

ارائه پشتیبانی در تمام روزهای هفته به مشتریان اطمینان می‌دهد که در هر زمانی که نیاز به تعمیرات دارند، می‌توانند با نمایندگی تماس بگیرند.  

7. گستردگی خدمات:

نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران، خدماتی مثل سرویس دوره ای و تعمیرات تخصصی را برای انواع پکیج دیواری زیمنس ارائه می دهد.

8. تعهد به حفظ رضایت مشتریان در نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران:

ما همواره به حفظ رضایت مشتریان متعهدیم. حتی بعد از انجام تعمیرات، تیم پشتیبانی با شما تماس می گیرند و از عملکرد صحیح دستگاه شما مطمئن می شوند.

اهمیت نمایندگی خدمات پس از فروش زیمنس

تعمیرات اصولی پکیج دیواری، نقش مهمی در حفظ کارایی و افزایش طول عمر دستگاه شما دارد. بنابراین انتخاب نمایندگی معتبر برای انجام تعمیرات، اهمیت بسیار زیادی دارد.

نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران متعهد است که از متخصص ترین تکنسین ها و تجهیزات پیشرفته برای تعمیر دستگاه شما استفاده می کند. همچنین به دلیل بالاترین کیفیت تعمیرات، تمامی قطعات و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان ما دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشد.

اهمیت تعمیر به موقع پکیج دیواری توسط نمایندگی زیمنس تهران

1. حفظ عمر مفید:

تعمیر به موقع پکیج دیواری توسط نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران کمک می‌کند تا عمر مفید تجهیزات حفظ شود. همچنین این اقدام باعث افزایش دوام و کارایی پکیج دیواری می‌ شود.

2. کاهش هزینه ها:

عدم رسیدگی به مشکلات دستگاه منجر به گسترش آن ها می شود. بنابراین تعمیرات به موقع می تواند از افزایش هزینه ها جلوگیری کند.

3. کاهش زمان تعمیرات:

تعمیر مشکلات جزئی، زمان کمی هم نیاز دارد. اما در صورتی که این مشکلات پیچیده و گسترده شوند، عملا زمان زیادی لازم است تا تعمیرات انجام شود و شما در این مدت زمان نمی توانید از دستگاه خود استفاده کنید.

4. حفظ ایمنی:

در صورتی که در زمان درست به مشکلات پکیج دیواری رسیدگی نشود، می تواند خطرآفرین باشد. بنابراین گاهی تعمیرات به موقع تبدیل به یک موضوع حیاتی می شود.

5 ایراد رایج در تعمیر پکیج دیواری زیمنس

1. روشن نشدن پکیج دیواری زیمنس:

 • از درستی اتصالات برق و قطعات الکتریکی اطمینان حاصل کنید.
 • مطمئن شوید که فشار آب پکیج دیواری مناسب باشد.
 • سوئیچ روشن/خاموش پکیج را چک کنید و مطمئن شوید که در وضعیت “روشن” قرار دارد.
 • ترموستات را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که درجه حرارت به درستی تنظیم شده است.
 • فیلترهای هوا و آب را بررسی کرده و در صورت لزوم تمیزکاری یا تعویض نمایید.
 • در صورتی که پکیج دیواری همچنان روشن نمیشد، می توانید برای تعمیر دستگاه با نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران تماس بگیرید.

2. گرم نشدن آب:

 • اطمینان حاصل کنید که ترموستات دستگاه به درستی تنظیم شده باشد.
 • عملکرد صحیح پمپ آب را چک کنید. در صورتی که پمپ به درستی عمل نکند، آب به ناحیه مورد نظر نخواهد رسید.
 • فیلترها ممکن است کثیف شده باشند و جریان آب را محدود کنند. اطمینان حاصل کنید که فیلترها تمیز و سالم هستند.
 • از تعمیرکار بخواهید تا قطعات اصلی دستگاه را بررسی کند.

3. گرم نشدن رادیاتور:

 • ممکن است هوا در لوله‌ها و رادیاتورها جمع شده باشد و از جریان آب گرم جلوگیری کند. با استفاده از شیرهای مخصوص، هوا را از سیستم خارج کنید.
 • نشتی در سیستم آب ممکن است باعث کاهش فشار و کمبود آب شود. و در نتیجه رادیاتورها به خوبی گرم نمی شود.
 • پمپ پکیج دیواری آب را در سیستم منتشر می کند. در صورتی که موتورپمپ به درستی عمل نکند، آب به رادیاتورها نخواهد رسید. بنابراین وضعیت و عملکرد پمپ را بررسی کنید.

4. نشتی آب:

 • نصب نادرست دستگاه می تواند منجر به نشتی آب شود.
 • خوردگی یا نشتی لوله ها می تواند منجر به نشتی آب شده باشد.
 • فشار بیش از اندازه آب هم می تواند منجر به نشتی شود.

5. نشتی گاز:

نشتی گاز یکی از مشکلاتی است که می تواند خطرات زیادی به همراه داشته باشد. بنابراین باید در سریع ترین حالت ممکن تعمیر شود. به محض احساس بوی گاز یا شنیدن صدای گاز حتما دستگاه را خاموش کرده و با نمایندگی پکیج دیواری زیمنس در تهران تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]