تعمیر در محل در تمامی نقاط تهران | استفاده از قطعات اورجینال زیمنس با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه تهران

نمایندگی یخچال زیمنس در تهران

نمایندگی یخچال زیمنس در تهران

مرکز تخصصی تعمیر یخچال زیمنس

نمایندگی زیمنس تهران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال زیمنس در تهران و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع یخچال زیمنس، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی یخچال زیمنس در تهران

چرا نمایندگی یخچال زیمنس در تهران؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی یخچال زیمنس در تهران دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر یخچال زیمنس آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران، تعمیرکاران نمایندگی یخچال زیمنس در تهران در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی یخچال زیمنس در تهران، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

کلیه هزینه‌هایی که به سرویس کار پرداخت می‌ نمایید، تحت نظارت نمایندگی بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت در تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی یخچال زیمنس در تهران، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

ضمانت اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب یخچال شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی یخچال زیمنس در تهران، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران

سایر مزایای نمایندگی یخچال زیمنس در تهران

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر یخچال زیمنس

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی یخچال زیمنس در تهران

مرحله اول تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

مرحله دوم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی یخچال زیمنس در تهران از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی یخچال زیمنس در تهران، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی یخچال زیمنس در تهران تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات یخچال زیمنس از جمله نمایندگی یخچال زیمنس در تهران، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

مزیت های خدمات تعمیرات نمایندگی یخچال زیمنس در تهران

1. تخصص فنی:

نمایندگی یخچال زیمنس در تهران با داشتن تخصص فنی و آشنایی با تجهیزات این شرکت، قادر به ارائه خدمات با کیفیت و حرفه‌ای به مشتریان می‌باشد. نمایندگی دارای تیم فنی متخصص و مجرب است که می‌تواند برای مشکلات پیچیده هم راهکار ارائه دهد.

2. تجربه و سابقه بالای نمایندگی یخچال زیمنس در تهران:

تجربه ی کارشناسان نمایندگی یا تعمیرکارهای مجاز، در انجام تعمیرات حرفه ای اهمیت بالایی دارد. نمایندگی یخچال زیمنس در تهران بیش از 20 سال است که در زمینه ی تعمیرات یخچال زیمنس فعالیت دارد. و تمامی کارشناسان تیم فنی این نمایندگی دارای حداقل تجربه ی 5 ساله در تعمیرات این دستگاه ها هستند.

3. استفاده از تجهیزات تست:

ما از تجهیزات تست و اندازه‌گیری حرفه‌ای برای تشخیص و رفع مشکلات استفاده می کنیم، که این موضوع به دقت و کارایی تعمیرات کمک می‌کند. 

4. سرعت بالای خدمات:

تیم پشتیبانی ما، به درخواست‌ها و نیازهای مشتریان به‌صورت سریع و موثر پاسخ می‌دهد. ما برای مشتریان خود این امکان را فراهم کردیم که در کمترین زمان ممکن بتوانند از خدمات تعمیرات بهره مند شوند.

5. استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی یخچال زیمنس در تهران:

این نمایندگی از قطعات اصلی و معتبر زیمنس برای تعمیرات استفاده می‌کند، که این موضوع به افزایش عمر مفید و بهره‌وری تجهیزات کمک می‌کند.

6. پشتیبانی در 7 روز هفته:

ارائه پشتیبانی در تمام روزهای هفته به مشتریان اطمینان می‌دهد که در هر زمانی که نیاز به تعمیرات دارند، می‌توانند با نمایندگی تماس بگیرند.  

7. گستردگی خدمات:

نمایندگی یخچال زیمنس در تهران، خدماتی مثل سرویس دوره ای و تعمیرات تخصصی را برای انواع یخچال زیمنس ارائه می دهد.

8. تعهد به حفظ رضایت مشتریان در نمایندگی یخچال زیمنس در تهران:

ما همواره به حفظ رضایت مشتریان متعهدیم. حتی بعد از انجام تعمیرات، تیم پشتیبانی با شما تماس می گیرند و از عملکرد صحیح دستگاه شما مطمئن می شوند.

اهمیت نمایندگی خدمات پس از فروش زیمنس

تعمیرات اصولی یخچال، نقش مهمی در حفظ کارایی و افزایش طول عمر دستگاه شما دارد. بنابراین انتخاب نمایندگی معتبر برای انجام تعمیرات، اهمیت بسیار زیادی دارد.

نمایندگی یخچال زیمنس در تهران متعهد است که از متخصص ترین تکنسین ها و تجهیزات پیشرفته برای تعمیر دستگاه شما استفاده می کند. همچنین به دلیل بالاترین کیفیت تعمیرات، تمامی قطعات و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان ما دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشد.

اهمیت تعمیر به موقع یخچال توسط نمایندگی زیمنس تهران

1. حفظ عمر مفید:

تعمیر به موقع یخچال توسط نمایندگی یخچال زیمنس در تهران کمک می‌کند تا عمر مفید تجهیزات حفظ شود. همچنین این اقدام باعث افزایش دوام و کارایی یخچال می‌ شود.

2. کاهش هزینه ها:

عدم رسیدگی به مشکلات دستگاه منجر به گسترش آن ها می شود. بنابراین تعمیرات به موقع می تواند از افزایش هزینه ها جلوگیری کند.

3. کاهش زمان تعمیرات:

تعمیر مشکلات جزئی، زمان کمی هم نیاز دارد. اما در صورتی که این مشکلات پیچیده و گسترده شوند، عملا زمان زیادی لازم است تا تعمیرات انجام شود و شما در این مدت زمان نمی توانید از دستگاه خود استفاده کنید.

4. حفظ ایمنی:

در صورتی که در زمان درست به مشکلات یخچال رسیدگی نشود، می تواند خطرآفرین باشد. بنابراین گاهی تعمیرات به موقع تبدیل به یک موضوع حیاتی می شود.

5 ایراد رایج در تعمیر یخچال زیمنس

1. روشن نشدن یخچال زیمنس:

خرابی دوشاخه، قطعی در سیم کشی داخلی، خرابی قطعات داخلی مثل ترموستات، برد، موتور یا کمپرسور هم می تواند منجر به روشن نشدن مایکروفر شود. برای تعمیر این قطعات بهتر است با نمایندگی یخچال زیمنس در تهران تماس بگیرید.

2. خنک نشدن یخچال:

خنک نشدن یخچال زیمنس می تواند با یکی از دلایل زیر ارتباط داشته باشد:

 • پر بودن بیش از حد یخچال و بار سنگین آن
 • عدم تنظیم دمای مناسب
 • خرابی کمپرسور
 • خرابی رله
 • کمبود گاز
 • بسته نشدن درب یخچال
 • خرابی فن یخچال
 • مشکل در عملکرد موتور

3. اتومات نکردن یخچال زیمنس:

 • اول از همه مطمئن شوید که یخچال در محیط خیلی گرم قرار نگرفته است و هوا به خوبی در اطراف آن جریان دارد.
 • حجم موادغذایی را در آن کم کنید.
 • مطمئن شوید درب دستگاه به مدت طولانی باز گذاشته نمی شود.
 • همچنین خرابی قطعاتی مثل ترموستات، برد یا دیفراست هم می تواند منجر به این مشکل شود که بهتر است توسط تعمیرکار بررسی شود.  

4. گرم شدن بدنه یخچال:

 • به هیچ عنوان یخچال را در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار ندهید.
 • مطمئن شوید درب دستگاه به خوبی بسته می شود.
 • اگر کمپرسور یا سیستم خنک‌کننده دچار مشکل شده باشد، ممکن است بدنه ی یخچال بیش از حد گرم شود.
 • اگر خنک‌کننده یا فن‌های پشت یخچال مسدود شده باشند، ممکن است این مسدودی باعث افزایش گرمای بدنه شود. اطمینان حاصل کنید که هوا در این بخش به خوبی جریان دارد.

5. یخ زدن بیش از حد فریزر زیمنس:

 • مطمئن شوید که دمای فریزر به درستی تنظیم شده باشد. تنظیم دمای نامناسب می‌تواند باعث تجمع یخ در فریزر شود. دمای مناسب فریزر در حدود منفی 18 درجه سانتیگراد می باشد.
 • مطمئن شوید درب فریزر به خوبی بسته می شود.
 • محتوای داخل فریزر را تمیز کنید و از قراردادن حجم زیاد موادغذایی درون فریزر خودداری کنید.
 • خرابی ترموستات یا سیستم دیفراست هم میتواند باعث یخ زدن بیش از حد فریزر شود.

ارورهای یخچال زیمنس و نحوه رفع آن ها

1. ارور E1:

این ارور زمانی ظاهر می شود که سنسور دمایی دستگاه مشکل داشته باشد. برای رفع این ارور باید قطعاتی مثل ترمودیسک و برد اصلی دستگاه توسط تعمیرکار بررسی شود.

2. ارور E2:

این ارور زمانی ظاهر می شود که سنسور تبخیرکننده کار نکند. برای رفع این مشکل باید سنسور تعویض شود.

ارور E3:

اگر سنسور دیفراست دچار مشکل شود، این ارور ظاهر می شود. عموما برای رفع این ارور نیاز به تعویض سنسور یا بررسی برد دستگاه است.

4. ارور E4:

در این ارور، سنسور دمای یخچال دچار مشکل شده است. برای رفع این ارور و بررسی قطعات اصلی بهتر است با نمایندگی یخچال زیمنس در تهران تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]