تعمیر در محل در تمامی نقاط تهران | استفاده از قطعات اورجینال زیمنس با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه تهران

نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران

نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران

مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی زیمنس

نمایندگی زیمنس تهران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات جاروبرقی زیمنس در تهران و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع جاروبرقی زیمنس، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران

چرا نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر جاروبرقی زیمنس آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران، تعمیرکاران نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

کلیه هزینه‌هایی که به سرویس کار پرداخت می‌ نمایید، تحت نظارت نمایندگی بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت در تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

ضمانت اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب جاروبرقی شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران

سایر مزایای نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر جاروبرقی زیمنس

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران

مرحله اول تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

مرحله دوم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات جاروبرقی زیمنس ازجمله نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

مزیت های خدمات تعمیرات نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران

1. تخصص فنی:

نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران با داشتن تخصص فنی و آشنایی با تجهیزات این شرکت، قادر به ارائه خدمات با کیفیت و حرفه‌ای به مشتریان می‌باشد. نمایندگی دارای تیم فنی متخصص و مجرب است که می‌تواند برای مشکلات پیچیده هم راهکار ارائه دهد.

2. تجربه و سابقه بالای نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران:

تجربه ی کارشناسان نمایندگی یا تعمیرکارهای مجاز، در انجام تعمیرات حرفه ای اهمیت بالایی دارد. نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران بیش از 20 سال است که در زمینه ی تعمیرات جاروبرقی زیمنس فعالیت دارد. و تمامی کارشناسان تیم فنی این نمایندگی دارای حداقل تجربه ی 5 ساله در تعمیرات این دستگاه ها هستند.

3. استفاده از تجهیزات تست:

ما از تجهیزات تست و اندازه‌گیری حرفه‌ای برای تشخیص و رفع مشکلات استفاده می کنیم، که این موضوع به دقت و کارایی تعمیرات کمک می‌کند. 

4. سرعت بالای خدمات:

تیم پشتیبانی ما، به درخواست‌ها و نیازهای مشتریان به‌صورت سریع و موثر پاسخ می‌دهد. ما برای مشتریان خود این امکان را فراهم کردیم که در کمترین زمان ممکن بتوانند از خدمات تعمیرات بهره مند شوند.

5. استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران:

این نمایندگی از قطعات اصلی و معتبر زیمنس برای تعمیرات استفاده می‌کند، که این موضوع به افزایش عمر مفید و بهره‌وری تجهیزات کمک می‌کند.

6. پشتیبانی در 7 روز هفته:

ارائه پشتیبانی در تمام روزهای هفته به مشتریان اطمینان می‌دهد که در هر زمانی که نیاز به تعمیرات دارند، می‌توانند با نمایندگی تماس بگیرند.  

7. گستردگی خدمات:

نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران، خدماتی مثل سرویس دوره ای و تعمیرات تخصصی را برای انواع جاروبرقی زیمنس ارائه می دهد.

8. تعهد به حفظ رضایت مشتریان در نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران:

ما همواره به حفظ رضایت مشتریان متعهدیم. حتی بعد از انجام تعمیرات، تیم پشتیبانی با شما تماس می گیرند و از عملکرد صحیح دستگاه شما مطمئن می شوند.

اهمیت نمایندگی خدمات پس از فروش زیمنس

تعمیرات اصولی جاروبرقی، نقش مهمی در حفظ کارایی و افزایش طول عمر دستگاه شما دارد. بنابراین انتخاب نمایندگی معتبر برای انجام تعمیرات، اهمیت بسیار زیادی دارد.

نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران متعهد است که از متخصص ترین تکنسین ها و تجهیزات پیشرفته برای تعمیر دستگاه شما استفاده می کند. همچنین به دلیل بالاترین کیفیت تعمیرات، تمامی قطعات و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان ما دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشد.

اهمیت تعمیر به موقع جاروبرقی توسط نمایندگی زیمنس تهران

1. حفظ عمر مفید:

تعمیر به موقع جاروبرقی توسط نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران کمک می‌کند تا عمر مفید تجهیزات حفظ شود. همچنین این اقدام باعث افزایش دوام و کارایی جاروبرقی می‌ شود.

2. کاهش هزینه ها:

عدم رسیدگی به مشکلات دستگاه منجر به گسترش آن ها می شود. بنابراین تعمیرات به موقع می تواند از افزایش هزینه ها جلوگیری کند.

3. کاهش زمان تعمیرات:

تعمیر مشکلات جزئی، زمان کمی هم نیاز دارد. اما در صورتی که این مشکلات پیچیده و گسترده شوند، عملا زمان زیادی لازم است تا تعمیرات انجام شود و شما در این مدت زمان نمی توانید از دستگاه خود استفاده کنید.

4. حفظ ایمنی:

در صورتی که در زمان درست به مشکلات جاروبرقی رسیدگی نشود، می تواند خطرآفرین باشد. بنابراین گاهی تعمیرات به موقع تبدیل به یک موضوع حیاتی می شود.

4 ایراد رایج در تعمیر جاروبرقی زیمنس

1. خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی زیمنس:

 • بعضی از جاروبرقی های زیمنس دارای حفاظ حرارتی هستند. یعنی اگر دستگاه بیش از حد داغ شود، برای جلوگیری از آسیب به موتور، دستگاه خودکار خاموش می شود.
 • اطمینان حاصل کنید که کابل برق به درستی به پریز متصل شده باشد و پریز مشکلی نداشته باشد.
 • اگر کیسه گرد و غبار جاروبرقی پر شده باشد، ممکن است سیستم تهویه از کار بیافتد و به دلیل افزایش فشار هوا، جاروبرقی خاموش شود.
 • خرابی یا مشکل در موتور جاروبرقی ممکن است باعث خاموش شدن ناگهانی آن شود. در صورتی که مشکل در موتور باشد، نیاز به بررسی تعمیرکاران نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران می باشد.

2. داغ شدن بیش از حد جاروبرقی زیمنس:

 • اگر کیسه ی جاروبرقی پر شده باشد، ممکن است سیستم تهویه جاروبرقی از کار بیافتد و دمای داخلی جاروبرقی افزایش یابد. در نتیجه، اطمینان حاصل کنید که کیسه تمیز یا تعویض شده باشد.
 • فیلتر هوا نیز ممکن است کثیف شده باشد و جریان هوا را محدود کند. بنابراین فیلتر را تمیز یا تعویض کنید.
 • مشکلات در موتور می‌توانند باعث افزایش دما شوند. اگر موتور داغ شده است، ممکن است نیاز به تعمیر و کارشناسی داشته باشد.

3. قدرت مکش ضعیف:

 • ابتدا کیسه جاروبرقی و فیلترها را تمیز کنید و مطمئن شوید چیزی در لوله ها و خرطومی گیر نکرده باشد.
 • اگر از دستگاه به مدت طولانی و پشت سر هم استفاده می کنید، حتما زمان استراحت بین آن درنظر داشته باشید.
 • اگر سیستم خنک‌کننده جاروبرقی به درستی عمل نکند، ممکن است دمای داخلی آن افزایش یابد و باعث کاهش قدرت مکش شود.
 • اگر موتور جاروبرقی دچار مشکل شده باشد، ممکن است قدرت مکش کاهش یابد. در این صورت، نیاز به تعمیر یا تعویض موتور خواهد بود.

4. احساس بوی سوختگی از جاروبرقی زیمنس:

 • اگر کیسه یا فیلتر جاروبرقی زیمنس پر یا کثیف شده باشد، ممکن است جریان هوای عبوری از آن باعث گرم شدن دستگاه شود و بوی سوختگی ایجاد کند.
 • سیستم تهویه جاروبرقی از جمله فن‌ها و خنک‌کننده‌ها ممکن است کار نکند یا به درستی عمل نکند. این مشکل باعث گرم شدن زیاد جاروبرقی و بوی سوختگی می‌شود.
 • مشکلات در موتور جاروبرقی، از جمله افزایش دما، ممکن است باعث بوی سوختگی شود. در صورتی که مشکل در موتور وجود داشته باشد، بهتر است با نمایندگی جاروبرقی زیمنس در تهران تماس بگیرید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]