تعمیر در محل در تمامی نقاط تهران | استفاده از قطعات اورجینال زیمنس با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه تهران

نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران

نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران

مرکز تخصصی تعمیر مایکروفر زیمنس

نمایندگی زیمنس تهران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات مایکروفر زیمنس در تهران و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع مایکروفر زیمنس، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران

چرا نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر مایکروفر زیمنس آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران، تعمیرکاران نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی مایکروفر زیمنس تهران، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

کلیه هزینه‌هایی که به سرویس کار پرداخت می‌ نمایید، تحت نظارت نمایندگی بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت در تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

ضمانت اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب مایکروفر شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران

سایر مزایای نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر مایکروفر زیمنس

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران

مرحله اول تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

مرحله دوم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات مایکروفر زیمنس از جمله نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

مزیت های خدمات تعمیرات نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران

1. تخصص فنی:

نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران با داشتن تخصص فنی و آشنایی با تجهیزات این شرکت، قادر به ارائه خدمات با کیفیت و حرفه‌ای به مشتریان می‌باشد. نمایندگی دارای تیم فنی متخصص و مجرب است که می‌تواند برای مشکلات پیچیده هم راهکار ارائه دهد.

2. تجربه و سابقه بالای نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران:

تجربه ی کارشناسان نمایندگی یا تعمیرکارهای مجاز، در انجام تعمیرات حرفه ای اهمیت بالایی دارد. نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران بیش از 20 سال است که در زمینه ی تعمیرات مایکروفر زیمنس فعالیت دارد. و تمامی کارشناسان تیم فنی این نمایندگی دارای حداقل تجربه ی 5 ساله در تعمیرات این دستگاه ها هستند.

3. استفاده از تجهیزات تست:

ما از تجهیزات تست و اندازه‌گیری حرفه‌ای برای تشخیص و رفع مشکلات استفاده می کنیم، که این موضوع به دقت و کارایی تعمیرات کمک می‌کند. 

4. سرعت بالای خدمات:

تیم پشتیبانی ما، به درخواست‌ها و نیازهای مشتریان به‌صورت سریع و موثر پاسخ می‌دهد. ما برای مشتریان خود این امکان را فراهم کردیم که در کمترین زمان ممکن بتوانند از خدمات تعمیرات بهره مند شوند.

5. استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران:

این نمایندگی از قطعات اصلی و معتبر زیمنس برای تعمیرات استفاده می‌کند، که این موضوع به افزایش عمر مفید و بهره‌وری تجهیزات کمک می‌کند.

6. پشتیبانی در 7 روز هفته:

ارائه پشتیبانی در تمام روزهای هفته به مشتریان اطمینان می‌دهد که در هر زمانی که نیاز به تعمیرات دارند، می‌توانند با نمایندگی تماس بگیرند.  

7. گستردگی خدمات:

نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران، خدماتی مثل سرویس دوره ای و تعمیرات تخصصی را برای انواع مایکروفر زیمنس ارائه می دهد.

8. تعهد به حفظ رضایت مشتریان در نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران:

ما همواره به حفظ رضایت مشتریان متعهدیم. حتی بعد از انجام تعمیرات، تیم پشتیبانی با شما تماس می گیرند و از عملکرد صحیح دستگاه شما مطمئن می شوند.

اهمیت نمایندگی خدمات پس از فروش زیمنس

تعمیرات اصولی مایکروفر، نقش مهمی در حفظ کارایی و افزایش طول عمر دستگاه شما دارد. بنابراین انتخاب نمایندگی معتبر برای انجام تعمیرات، اهمیت بسیار زیادی دارد.

نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران متعهد است که از متخصص ترین تکنسین ها و تجهیزات پیشرفته برای تعمیر دستگاه شما استفاده می کند. همچنین به دلیل بالاترین کیفیت تعمیرات، تمامی قطعات و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان ما دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشد.

اهمیت تعمیر به موقع مایکروفر توسط نمایندگی زیمنس تهران

1. حفظ عمر مفید:

تعمیر به موقع مایکروفر توسط نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران کمک می‌کند تا عمر مفید تجهیزات حفظ شود. همچنین این اقدام باعث افزایش دوام و کارایی مایکروفر می‌ شود.

2. کاهش هزینه ها:

عدم رسیدگی به مشکلات دستگاه منجر به گسترش آن ها می شود. بنابراین تعمیرات به موقع می تواند از افزایش هزینه ها جلوگیری کند.

3. کاهش زمان تعمیرات:

تعمیر مشکلات جزئی، زمان کمی هم نیاز دارد. اما در صورتی که این مشکلات پیچیده و گسترده شوند، عملا زمان زیادی لازم است تا تعمیرات انجام شود و شما در این مدت زمان نمی توانید از دستگاه خود استفاده کنید.

4. حفظ ایمنی:

در صورتی که در زمان درست به مشکلات مایکروفر رسیدگی نشود، می تواند خطرآفرین باشد. بنابراین گاهی تعمیرات به موقع تبدیل به یک موضوع حیاتی می شود.

5 ایراد رایج در تعمیر مایکروفر زیمنس

1. روشن نشدن مایکروفر زیمنس:

  • ابتدا مطمئن شوید که سیم، دو شاخه و اتصال دستگاه به برق مشکلی ندارد.
  • قطعی یا سوختن فیوزهای اصلی مایکروفر هم می تواند باعث روشن نشدن دستگاه شود.
  • مطمئن شوید درب دستگاه به درستی بسته می شود و میکروسوئیچ درب مشکلی ندارد.
  • خرابی قطعاتی مثل مگنترون و برد دستگاه هم میتواند منجر به روشن نشدن مایکروفر زیمنس شود. تعمیر این قطعات کاملا تخصصی است و برای انجام تعمیرات، بهتر است با نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران تماس بگیرید.

2. نچرخیدن سینی مایکروفر:

  • ابتدا سینی و قلتک های آن را بررسی کنید. گاهی سینی به خوبی جا نرفته که به خوبی نمی چرخد.
  • سینی و قلتک ها را به خوبی تمیز کنید که ذره های غذا مانع چرخش آن نباشد.
  • شکستی و خرابی کوپلار مایکروفر می تواند منجر به نچرخیدن سینی شود.
  • خرابی قطعاتی مثل برد، شفت و موتور گردان هم میتواند باعث نچرخیدن سینی شود. برای بررسی این موارد، به حضور و بررسی تعمیرکار نیاز دارید.

3. بسته نشدن درب:

در مرحله اول مطمئن شوید هیچ مانعی در اطرف درب و زیر آن وجود ندارد. خرابی میکروسوئیچ و قفل درب و شل شدن لولای درب می تواند دلیل اصلی بسته نشدن درب مایکروفر باشد.

4.. گرم نشدن غذا در مایکروفر:

خرابی قطعات زیادی می تواند منجر به عملکرد ناقص مایکروفر شود. خرابی پنل، فیوز، ترموستات و حتی سوختن مگنترون می تواند علت اصلی گرم نشدن غذا در مایکروفر زیمنس باشد. در این حالت برای تعمیر دستگاه می توانید از کارشناسان نمایندگی مایکروفر زیمنس در تهران کمک بگیرید.

 

5. صدای غیرعادی مایکروفر:

اول از همه دستگاه را به خوبی تمیز کنید. گاهی این صداها مربوط به سوختن موادغذایی چسبیده به فضای داخلی مایکروفر میباشد. در مرحله بعدی خرابی موتور یا فن می تواند از شایع ترین علل صداهای غیرطبیعی باشد. همچنین خرابی مگنترون یا خازن دستگاه هم این صداها را تشدید کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]