تعمیر در محل در تمامی نقاط تهران | استفاده از قطعات اورجینال زیمنس با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه تهران

نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران

نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران

مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

نمایندگی زیمنس تهران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع ماشین ظرفشویی زیمنس، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران

چرا نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران، تعمیرکاران نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

کلیه هزینه‌هایی که به سرویس کار پرداخت می‌ نمایید، تحت نظارت نمایندگی بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت در تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

ضمانت اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب ماشین ظرفشویی شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی تعمیرات زیمنس در تهران

سایر مزایای نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران

مرحله اول تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

مرحله دوم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی زیمنس تهران

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس از جمله نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

مزیت های خدمات تعمیرات نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران

1. تخصص فنی:

نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران با داشتن تخصص فنی و آشنایی با تجهیزات این شرکت، قادر به ارائه خدمات با کیفیت و حرفه‌ای به مشتریان می‌باشد. نمایندگی دارای تیم فنی متخصص و مجرب است که می‌تواند برای مشکلات پیچیده هم راهکار ارائه دهد.

2. تجربه و سابقه بالای نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران:

تجربه ی کارشناسان نمایندگی یا تعمیرکارهای مجاز، در انجام تعمیرات حرفه ای اهمیت بالایی دارد. نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران بیش از 20 سال است که در زمینه ی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس فعالیت دارد. و تمامی کارشناسان تیم فنی این نمایندگی دارای حداقل تجربه ی 5 ساله در تعمیرات این دستگاه ها هستند.

3. استفاده از تجهیزات تست:

ما از تجهیزات تست و اندازه‌گیری حرفه‌ای برای تشخیص و رفع مشکلات استفاده می کنیم، که این موضوع به دقت و کارایی تعمیرات کمک می‌کند. 

4. سرعت بالای خدمات:

تیم پشتیبانی ما، به درخواست‌ها و نیازهای مشتریان به‌صورت سریع و موثر پاسخ می‌دهد. ما برای مشتریان خود این امکان را فراهم کردیم که در کمترین زمان ممکن بتوانند از خدمات تعمیرات بهره مند شوند.

5. استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران:

این نمایندگی از قطعات اصلی و معتبر زیمنس برای تعمیرات استفاده می‌کند، که این موضوع به افزایش عمر مفید و بهره‌وری تجهیزات کمک می‌کند.

6. پشتیبانی در 7 روز هفته:

ارائه پشتیبانی در تمام روزهای هفته به مشتریان اطمینان می‌دهد که در هر زمانی که نیاز به تعمیرات دارند، می‌توانند با نمایندگی تماس بگیرند.  

7. گستردگی خدمات:

نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران، خدماتی مثل سرویس دوره ای و تعمیرات تخصصی را برای انواع ماشین ظرفشویی زیمنس ارائه می دهد.

8. تعهد به حفظ رضایت مشتریان در نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران:

ما همواره به حفظ رضایت مشتریان متعهدیم. حتی بعد از انجام تعمیرات، تیم پشتیبانی با شما تماس می گیرند و از عملکرد صحیح دستگاه شما مطمئن می شوند.

اهمیت نمایندگی خدمات پس از فروش زیمنس

تعمیرات اصولی ماشین ظرفشویی، نقش مهمی در حفظ کارایی و افزایش طول عمر دستگاه شما دارد. بنابراین انتخاب نمایندگی معتبر برای انجام تعمیرات، اهمیت بسیار زیادی دارد.

نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران متعهد است که از متخصص ترین تکنسین ها و تجهیزات پیشرفته برای تعمیر دستگاه شما استفاده می کند. همچنین به دلیل بالاترین کیفیت تعمیرات، تمامی قطعات و خدمات ارائه شده توسط کارشناسان ما دارای گارانتی و ضمانت نامه می باشد.

اهمیت تعمیر به موقع ماشین ظرفشویی توسط نمایندگی زیمنس تهران

1. حفظ عمر مفید:

تعمیر به موقع ماشین ظرفشویی توسط نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران کمک می‌کند تا عمر مفید تجهیزات حفظ شود. همچنین این اقدام باعث افزایش دوام و کارایی ماشین ظرفشویی می‌ شود.

2. کاهش هزینه ها:

عدم رسیدگی به مشکلات دستگاه منجر به گسترش آن ها می شود. بنابراین تعمیرات به موقع می تواند از افزایش هزینه ها جلوگیری کند.

3. کاهش زمان تعمیرات:

تعمیر مشکلات جزئی، زمان کمی هم نیاز دارد. اما در صورتی که این مشکلات پیچیده و گسترده شوند، عملا زمان زیادی لازم است تا تعمیرات انجام شود و شما در این مدت زمان نمی توانید از دستگاه خود استفاده کنید.

4. حفظ ایمنی:

در صورتی که در زمان درست به مشکلات ماشین ظرفشویی رسیدگی نشود، می تواند خطرآفرین باشد. بنابراین گاهی تعمیرات به موقع تبدیل به یک موضوع حیاتی می شود.

5 ایراد رایج در تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

1. روشن نشدن ماشین ظرفشویی زیمنس:

دلایل زیر می تواند منجر به روشن نشدن ماشین ظرفشویی شود:

 • قطع یا خرابی در سیستم برقی
 • خرابی کلید پاور
 • کمبود فشار آب
 • خرابی برد
 • باز بودن یا خرابی قفل درب

2. عدم آبگیری ظروف:

 • مطمئن شوید شیر ورودی آب باز است و انسدادی ندارد.
 • فیلترهای آب را بررسی و در صورت نیاز آن ها را تعویض کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که پمپ آب به درستی کار می کند.
 • فشار آب را بررسی کنید و مطمئن شوید فشار مورد نیاز برای شستشوی ظروف تامین می شود.
 • در صورتی که مشکل همچنان ادامه داشت، با نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران تماس بگیرید.

3. گرم نشدن آب:

خرابی قطعاتی مثل سنسور حرارتی، المنت حرارتی، برد و ترموستات می تواند منجر به گرم نشدن آب برای شست و شوی ظروف شود. که در این حالت برای تعمیرات بهتر است با کارشناس حرفه ای در تماس باشید.

4. بوی نامطبوع:

 • ابتدا تمامی فیلترها را تمیز کنید و مطمئن شوید هیچ ماده غذایی در ماشین ظرفشویی باقی نمانده باشد.
 • ظروف کثیف را به مدت طولانی در دستگاه نگه ندارید.
 • همچنین درب دستگاه را طولانی مدت نبندید.

5. صدای غیرعادی ماشین ظرفشویی:

گیرکردن بازوهای آبپاش به ظروف و خرابی پمپ شستشو و یاتاقان می توانند از علل اصلی صدای غیرعادی ماشین ظرفشویی باشند. در این حالت جهت بررسی دقیق و تعمیرات بهتر است با کارشناسان نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران در تماس باشید.

ارورهای ماشین ظرفشویی زیمنس و نحوه رفع آن ها

1. ارور E01:

این ارور زمانی ظاهر می شود که پمپ تخلیه عملکرد مناسبی نداشته باشد. برای رفع این ارور حتما پمپ تخلیه را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید.

2. ارور E02:

اگر المنت حرارتی مشکلی داشته باشد، این ارور ظاهر می شود. بهتر است برای رفع این مشکل با نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران تماس بگیرید.

ارور E03:

این ارور مربوط به خرابی رله می باشد. این قطعه در سیستم گرمایشی ماشین ظرفشویی تاثیرگذار است و برای رفع این ارور باید رله را تعویض کنید.

4. ارور E07:

این ارور مربوط به زمانی است که فن دستگاه دچار مشکل شده باشد. برای رفع آن ابتدا پروانه های فن را بررسی کنید و مطمئن شوید چیزی در آن گیر نکرده باشد. و اگر ارور رفع نشد، فن دستگاه را تعمیر کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]